Haber

İsmet İnönü Kültür Merkezi baştan aşağı yenileniyor

Ayvalık’ın değerli kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır.Ayvalık Belediyesi İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde Tadilat ve yenileme çalışmaları başlamıştır.Yapılan çalışmaların ardından oturma odası tamamen yenilenerek çağdaş bir görünüme kavuşturulacaktır.

Ayvalık’ta 150 Meskenler Mahallesi’nin sonunda yer alan ve konumu itibari ile şehrin en değerli noktalarından biri olan kültür, sanat ve tüm etkinlikleri içinde barındırmaktadır.İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde yenileme çalışmaları devam ediyor.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in vatandaşlara daha rahat hizmet verebilmek için çalışmalara başladığı çok amaçlı salonda, çalışma başlatan ekipler kısa süre sonra salonu baştan sona yenileyecek.

Düğün törenleri de yapılır ve Ayvalık’ın en büyüğü Çok amaçlı salonda tuvaletler ve mutfak çağdaş bir görünüme kavuşmuştur. Klima, aydınlatma, boya işlemlerinden yeni masa ve sandalyelere kadar her şey A’dan Z’ye yenilenerek vatandaşların hizmetine sunulacak.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, hem kültür merkezi olarak kullanılan hem de vatandaşların hizmet verdiği İsmet İnönü Kültür Merkezi’nin yıllardır bir klasiğe dönüşen nikah salonu olarak günümüz şartlarına uygun hale getirilmesi için önemli bir yatırım yaptıklarını belirtti. ekonomik kurallara uygun hale getirerek en keyifli hale getirerek hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız” diyen Başkan, “Ayvalık İsmet İnönü Kültür Merkezi’ni tamamen yenileyerek daha çağdaş ve konforlu hale getireceğiz. Kültür sanat ile ilgili tüm etkinliklerin yanı sıra çok amaçlı kullanım ile hemşerilerimizin hizmetine sunuluyor” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu